Po zdaniu egzaminu przeprowadzonego przez akredytowaną instytucję M. Magdalena Krychowska uzyskała tytuł akredytowanej audytorki certyfikacji wielokryterialnej Zielony Dom.

Z dumą informujemy, że biuro architektoniczne K&L smart design zrobiło kolejny krok ku podwyższaniu kwalifikacji zespołu w projektowaniu i promowaniu zrównoważonego budownictwa.
W ubiegłym tygodniu menadżer pracowni Maria Magdalena Krychowska, asesorka certyfikacji wielokryterialnej BREEAM, zdobyła uprawnienia akredytowanej audytorki certyfikacji Zielony Dom.
Uprawnienia wydawane są bezterminowo.

Zielony Dom to polski system oceny budynków stworzony przez polski oddział PLGBC Polish Green Building Council w ramach projektu unijnego SMARTER Finance for Families.
Certyfikacja jest wspierana przez PZFD oraz dostosowana do polskich norm i wymagań.

Warto wspomnieć, że banki wdrażają plan Zielona Hipoteka, który przewiduje niższą marżę banków na kredyty mieszkaniowe udzielane na certyfikowane budynki. Zapraszamy po więcej informacji o certyfikacji Zielony Dom na naszej stronie internetowej. W razie zainteresowania ofertą na usługi audytora w procesie certyfikacji napisz do nas na adres mailowy: certyfikacja@klad.com.pl