K&L SMART DESIGN Grzegorz Krychowski – dane kontaktowe
Biuro w Sopocie

ul. 3 maja 67 – 69, III.p.
81 – 850 Sopot
tel.: +48 58 716 77 07 * z uwagi na wprowadzenie pracy zdalnej rekomendujemy kontakt mailowy

Adres do faktur

ul. Jasia i Małgosi 9A
80 – 308 Gdańsk
NIP: 586-101-20-65
Regon: 190432798

Media społecznościowe

Kontakt mailowy:
Certyfikacja budynków

certyfikacja@klad.com.pl
zapytania o ofertę na świadczenie usług asesora / audytora w procesie uzyskiwania certyfikatu BREEAM lub Zielony dom . 

Kariera & Współpraca

rekrutacja@klad.com.pl
propozycje współpracy od firm branżowych oraz CV i portfolio kandydatów do pracy.

Oferty handlowe

oferty@klad.com.pl
wszelkie oferty handlowe dotyczące materiałów wykończeniowych, oprogramowania, usług finansowych etc

Kontakt ogólny

biuro@klad.com.pl
Szukasz kontaktu w innej sprawie? Napisz na nasz adres ogólny.
Zapytania o ofertę na prace projektowe proszę kierować do Właściciela i Menadżerki.


Architektura:
Właściciel pracowni

arch.IARP  Grzegorz Krychowski g.krychowski@klad.com.pl 

Dyrektor dz. architektury

arch. IARP Mirosław Kowalczyk
m.kowalczyk@klad.com.pl

Projektant

arch. IARP Małgorzata Przybyła
m.przybyla@klad.com.pl

Menadżer

M. Magdalena Krychowska mm.krychowska@klad.com.pl 

Projektant

arch. IARP Dawid Czyż
d.czyz@klad.com.pl

Projektant

arch. IARP Agnieszka Kolka
a.kolka@klad.com.pl

BIM Menadżer & Architekt 

arch. Paweł Dreier
p.dreier@klad.com.pl

Architekt

arch. Oksana Loi
o.loi@klad.com.pl

Architekt

Piotr Kowalski
p.kowalski@klad.com.pl

Projektant sanitarny

Jakub Demby
j.demby@klad.com.pl

Asystent projektanta

Tamash Shakhrai
t.shakhrai@klad.com.pl


Wnętrza:
Szef pracowni

arch. Marzena Krychowska
m.krychowska@klad.com.pl

Architekt wnętrz

arch. Katarzyna Gumoś
k.gumos@klad.com.pl

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google