K&L SMART DESIGN Sp. z o.o.


Dane firmy

Sopot (81 – 850), ul. 3 maja 67 – 69, III.p.
NIP: 585-149-44-47
Regon: 389582756
KRS: 0000913324
spółka wpisana do rejestru Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy: 30.000 zł
Kontakt & Media społecznościowe

+48 58 716 77 07 * rekomendujemy kontakt mailowy

Kontakt mailowy do Zarządu:
Prezes

Grzegorz Krychowski

g.krychowski@klad.com.pl

architekt IARP, asesor BREEAM NC, rzeczoznawca budowalny

Wiceprezeska

Małgorzata Przybyła
m.przybyla@klad.com.pl

architektka IARP, asesorka BREEAM NC

Wiceprezes

Mirosław Kowalczyk
m.kowalczyk@klad.com.pl

architekt IARP

Wiceprezeska

M. Magdalena Krychowska mm.krychowska@klad.com.pl 

asesorka BREEAM NC, audytorka certyfikacji Zielony Dom


Kontakt mailowy do Projektantów:
Projektantka

arch. IARP Agnieszka Kolka
a.kolka@klad.com.pl

Architektka

inż. arch. Oksana Loi
o.loi@klad.com.pl

Architekt

inż. arch. Piotr Kowalski
p.kowalski@klad.com.pl

Architektka wnętrz

arch. Katarzyna Gumoś
k.gumos@klad.com.pl

Projektant sanitarny

inż. Jakub Demby
j.demby@klad.com.pl

Asystent projektanta

inż. Tamash Shakhrai
t.shakhrai@klad.com.pl


Kontakt mailowy w sprawach dotyczących współpracy oraz ofert:
Zapytania o ofertę

Zapytania o wycenę i ofertę na prace projektowe proszę kierować do Zarządu firmy

Certyfikacja budynków

certyfikacja@klad.com.pl
oferta usług asesora / audytora certyfikatu BREEAM lub Zielony dom . 

Kariera & Współpraca

rekrutacja@klad.com.pl
Jesteś projektantem? chcesz z nami współpracować? Wyślij swoje CV i portfolio

Oferty handlowe

oferty@klad.com.pl
wszelkie oferty handlowe dotyczące materiałów wykończeniowych, oprogramowania, usług finansowych etc

Faktury

faktury@klad.com.pl
Współpracowaliśmy? Na ten adres wyślij swoją fakturę.

Kontakt ogólny

biuro@klad.com.pl
Szukasz kontaktu w innej sprawie? Napisz na nasz adres ogólny.


pracownia K&L Wnętrza

arch. Marzena Krychowska
m.krychowska@klad.com.pl
tel: +48 501 373 750
www.klwnetrza.pl


Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google