Jesteśmy SMART. Dzisiaj, 17 marca zmieniliśmy nazwę z K&L ART DESIGN na K&L SMART DESIGN. Zmiana jest wynikiem zmian, jakie zachodziły w naszej pracowni przez ostatni rok.

Przez ponad 20 lat obecności na rynku usług architektonicznych podążaliśmy za trendami panującymi w architekturze ale również śledziliśmy kluczowe rozwiązania technologiczne. Rok 2019 to był dla nas rok przełomowy. Podjęliśmy trudną i kosztowną decyzję o przejściu z projektowania 2D przy użyciu programu AutoCad do projektowania w standardzie BIM. Włożyliśmy wiele pracy w naukę nowego oprogramowania, tworzenie struktur oraz standardu BIM. Zdobyliśmy także dofinansowanie unijne na zakup Architecture Engineering and Construction Collection.

Obecnie z pełną świadomością możemy powiedzieć o sobie JESTEŚMY SMART. W naszej pracowni jest kilka stanowisk pracy wyposażonych w najbardziej zaawansowane oprogramowanie REVIT (wersja pełna). Dodatkowo dysponujemy licencjami na oprogramowanie do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji LUMION.